CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Sibienii au dat lovitura pe terenul campioanei în minutul 90+4

Por um escritor misterioso
Last updated 21 outubro 2024
CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1. Sibienii au dat lovitura pe terenul  campioanei în minutul 90+4
Meciul dintre CFR Cluj și Hermannstadt s-a încheiat cu victoria sibienilor, scor 0-1.
Trebuie să ne asumăm că am fost penibili”. Mario Camora, nervos după ce CFR Cluj a pierdut în ultimul minut
Video CFR Cluj - Hermannstadt 0-1. Campioana încheie anul cu o înfrângere! Sibienii au dat lovitura în prelungiri
fotbal!!!) Hermannstadt vs FCSB în direct 21.09.2023 If we, My Site 1グループ
fc hermannstadt - citeste toate articolele despre fc hermannstadt - Antena Sport
Hermannstadt a dat lovitura! Sibienii au transferat un fost jucător de la CFR Cluj - Playsport
CFR Cluj - Hermannstadt 0-1. Surpriză uriașă la finalul anului în Superliga
Video Hermannstadt - CFR Cluj 1-1. Sibienii au egalat din penalty pe final. Campioana, fără victorie în deplasare din august
Exclusiv Ion Crăciunescu a răbufnit la adresa fratelui lui Istvan Kovacs, după ce a văzut arbitrajul meciului Hermannstadt – Rapid
LIVE VIDEO Hermannstadt - CFR Cluj, în direct la Prima Sport 2, luni, de la 21:00. Echipele probabile
live score - citeste toate articolele despre live score - Antena Sport
VIDEO ǀ Petrolul – Hermannstadt 0-0, sibienii nu au profitat de omul în plus. Accidentare groaznică în tabăra oaspeţilor