Meci fabulos în Superliga. Cum s-a terminat partida FC Hermannstadt - CFR Cluj

Por um escritor misterioso
Last updated 21 outubro 2024
Meci fabulos în Superliga. Cum s-a terminat partida FC Hermannstadt - CFR  Cluj
Echipa CFR Cluj a învins miercuri, în deplasare, formaţia FC Hermannstadt, scor 3-2, într-un meci restanţă al etapei a 6-a din Superligă.
FC Hermannstadt - CFR Cluj 1-0, în etapa 15 din SuperLiga. Deziluzie „vișinie” la Sibiu. Măldărășanu urcă pe 4, Mandorlini ratează locul 1. Clasamentul la finalul turului
Prima reacție a celor de la Hermannstadt, după penalizare: Nu ne batem joc și nu vom permite nimănui să facă asta! - Eurosport
CFR Cluj - FC Hermannstadt 0-1, în etapa 21 din SuperLiga. Campioana en-titre termină anul pe locul 2. Cum arată clasamentul. Video
FCSB - Hermannstadt 5-0, VIDEO Roș-albaștrii au umilit o echipă fără vlagă într-un
VIDEO CFR Cluj – FC Hermannstadt 0-1. Surpriză de proporţii în ultimul meci din 2022! Farul e campioană de iarnă
Hermannstadt - U Cluj 2-2. Meci nebun la Sibiu. Rezultatul partidei decis în prelungiri - Playsport
Scene halucinante în Universitatea Craiova - CFR Cluj! Ambulanţa a intrat pe teren să-l preia pe Tachtsidis. Ce a urmat e uluitor - Antena Sport
Rapid vine la un punct de CFR, după ce clujenii s-au prăbușit în repriza a doua! Clasamentul ACUM
Lovitura primită de CFR Cluj, după meciul cu Sepsi
FC Hermannstadt - Dinamo 4-0
CFR s-a impus cu 2-1 în derbiul Clujului, cu Universitatea, în etapa a 15-a din Superligă, după un meci în care golurile s-au înscris doar din penalti