Por um escritor misterioso
Last updated 20 outubro 2024
Hermannstadt - Poli Iași 0-1. Andrei Cristea aduce victoria moldovenilor după un penalty transformat în minutul 68
VIDEO Farul - Poli Iaşi 1-3. Gică Hagi, surclasat de Leo Grozavu. Primele puncte pierdute de campioană şi câştigate de nou-promovata ieşeană
VIDEO FC Hermannstadt se impune cu 3-1 la Iași - Balaure a reușit o “dublă”
VIDEO U Craiova 1948 - FC Hermannstadt 1-1. Duel echilibrat în Bănie, decis de două goluri superbe
ACTUALIZARE) FC Hermannstadt obține doar un punct, pe ”Municipal”, cu Poli Iași, după ce Petrescu ratează un penalti în minutul 90+4! Sibienii, la a zecea remiză!, Sport
Poli Iași, victorie vitală cu Hermannstadt! Intră în play-out cu un punct sub Dinamo
Trebuie să fac lămuriri!”. Anunțul lui Ovidiu Burcă, după ce Dinamo a ajuns la șase meciuri fără victorie
Poli Iași - FC Hermannstadt 1-3, Victorie categorică a oaspeților, moldovenii rămân fără puncte în Superligă
VIDEO SuperLiga: Dinamo, învinsă categoric pe terenul celor de la FC Hermannstadt - HotNews.ro
Universitatea Craiova - Poli Iași 2-2. Nebunie în final! Poli supraviețuiește după o revenire fantastică. Craiova, gol anulat în prelungiri după 8 minute de analiză VAR. Cum arată clasamentul - Playsport
Rapidiștii au tras o concluzie, după 1-1 cu Hermannstadt: ”Rezultat echitabil”
VIDEO SuperLiga: Remiză între Poli Iași și Petrolul – Rezultatele etapei și clasamentul - HotNews.ro