Poli Iași - FC Hermannstadt, Live Video Online, de la ora 18:30

Por um escritor misterioso
Last updated 19 outubro 2024
Poli Iași și FC Hermannstadt se vor duela, duminică, de la ora 18:30, în runda a doua din Superliga. Partida va putea fi urmărită la TV pe posturile Digi Sport 1, Orange Sport și Prima Sport 2, dar și în format Live Video Online pe .
FC Hermannstadt - UTA 2-1, în etapa 3 din SuperLiga. Măldărășanu trece peste Rapid
FCSB, în control total! Victorie fără emoție cu Hermannstadt » Cum arată clasamentul
Poli Iași - FC Hermannstadt 1-3, Victorie categorică a oaspeților, moldovenii rămân fără puncte în Superligă
FC Hermannstadt vs ACSM Politehnica Iași live score, H2H and lineups
LIVE VIDEO Poli Iaşi - FCSB, ACUM, pe Orange Sport 1 şi . Fotbal-spectacol în prima repriză! FCSB revine în avantaj
HERMANNSTADT - FCSB 3-0, umilinţă pentru Steaua în CUPA ROMANIEI 2018
LIVE VIDEO FC Hermannstadt - Farul, ASTĂZI de la 18:30, în direct pe Prima Sport 2 şi PrimaPlay.ro. Campioana României debutează la Sibiu, în noul sezon
VIDEO U Craiova 1948 - FC Hermannstadt 1-1. Duel echilibrat în Bănie, decis de două goluri superbe
LIVE TEXT Poli Iași - FC Hermannstadt, ora 14, în play-out-ul Ligii 1! Derby-ul ultimelor clasate
ACTUALIZARE) FC Hermannstadt obține doar un punct, pe ”Municipal”, cu Poli Iași, după ce Petrescu ratează un penalti în minutul 90+4! Sibienii, la a zecea remiză!, Sport
VIDEO Poli Iaşi - FC Botoşani 1-1. Remiză în derby-ul Moldovei